1. stupeň v džungli - akce ŽP II

Vloženo: včera v 19:17

Výstava v Muzeu Malešov

Vloženo: včera v 19:08

Žáci 6., 7. a 8. třídy si prohlédli výstavu malešovské rodačky a absolventky naší školy řezbářky Hany Richterové v Muzeu Malešov. (Šte)

Vv 5

Vloženo: včera v 19:02

Poslední hodiny výtvarné výchovy vytvořili páťáci kooperativní obraz. Úkol nebyl tak jednoduchý, jak se zdál. Nejdříve museli části omalovánky složit dohromady, společně se domluvit na stejných barvách, se sousedními obrázky ladit detaily a závěrem vše slepit dohromady. Nakonec vše výborně zvládli a můžou se radovat ze společného výtvoru, který zdobí chodbu v prvním patře. (Kap)

Ze života 3. třídy - červen

Vloženo: včera v 10:10

3. třída - sportovní výlet

Vloženo: včera v 10:06

Křest knížky

Vloženo: včera v 7:29

Třeťáci pokřtili svou knížku.

Vítání občánků

Vloženo: 19. června v 21:40

V pátek 14.6. přivítali žáci 4. třídy recitačním pásmem nové občánky Malešova. (Kam)

Osmáci v Sedmihorkách

Vloženo: 18. června v 18:17

Osmáci vyrazili prozkoumávat část Českého ráje. Základnu si vytvořili v Sedmihorkách a vydali se poznávat krásy Hruboskalska. Navštívili hrad Valdštejn, přešli skalním městem na další historickou památku zámek Hrubá skála. Vůbec nevadilo, že jim trošku sprchlo. Odpoledne trávili na pláži kempu, kde se hráli přehazovanou. Společně připravili pro pana učitele Zoufalého noční bojovku s pokladem na konci, kde si musel najít dárek na rozloučenou. Sami si prošli další den vědomostním kvízem, který všichni zvládli na výbornou, a dostali sladkou odměnu. (Čes)

Dravci

Vloženo: 18. června v 18:09

Osmáci byli pozvaní do školky na přehlídku dravců ze záchranné stanice Vavřinec. Společně se školkáčky viděli různé dravé ptáky. Některé sami poznali, někteří dravci nám museli být představeni. Viděli jsme nejmenší sovu, která žije v České republice, kulíška. Zjistili jsme jak to mají sovy se sluchem a jestli jsou opravdu tak moudré, jak se o nich říká, nebo jestli sovy za dne vidí hůře než v noci. (Čes)

Den v džungli - pozvánka ŽP

Vloženo: 18. června v 8:29

Úplata v MŠ a ŠD ve školním roce 2024/2025

Vloženo: 17. června v 9:43

Informace vedoucí ŠJ

Vloženo: 17. června v 9:34

Vážení rodiče,

pokud se v den předávání vysvědčení v pátek 28. 6. již nebude vaše dítě stravovat ve školní jídelně, prosím o dřívější odhlášení stravy.

Děkuji.

Druháci v ZOO

Vloženo: 17. června v 7:41

Posezení s rodiči u nového ohniště