Ztráty a nálezy

Vloženo: 16. leden v 10:17

Vážení rodiče,

v šatně na prvním stupni se nashromáždilo větší množství oblečení, o které se nikdo nehlásí. Prosíme o prohlédnutí svršků, zda nepatří Vašim dětem.

Děkujeme.

Závody ve slalomu

Vloženo: 17. leden v 10:00

Probudili jsme se v 6:55, někteří z nás se ráno umyli. Hezkým způsobem jsme probudili ostatní členy lyžařského kurzu. Najedli jsme se moc dobré snídaně. Po snídani jsme chvíli lyžovali. Při lyžování jsme vyhládli a dali si výtečný oběd, mňam!
Po obědě jsme jezdili závody a potom jsme měli přednášku od horské služby.
Znovu jsme se najedli a šli do společenské místnosti užít si srandu. Potom k nám do pokoje přišla jedna paní, která po nás chtěla tenhle papír. Konec! Dobrou noc!
Pokoj č. 4

Tělesná výchova v 1. třídě

Vloženo: 16. leden v 16:47

Platnost do: 24. leden v 23:59

Prvňáci  dnes používali v hodině Tv malé míčky. Co všechno se s nimi nechá dělat, uvidíte na našich fotografiích.

Školní časopis Kecka_číslo 2

Vloženo: 20. prosinec 2019 v 16:00

Středeční pozdrav z hor

Vloženo: 15. leden v 22:43

Sjezdovka byla úplně volná, takže jsme si to užili. Bylo dobré počasí, svítilo sluníčko a bylo teplo. Po lyžování nás bolely nohy. Odpoledne jsme na lyžích ujeli 18 km. Hráli jsme hru na židlovanou.
Pokoj č. 3

Sběr papíru - důležité upozornění!

Vloženo: 16. leden v 8:11

Zastavujeme sběr starého a kartonového papíru. Jeho výkupní cena šla prudce dolů a za jeho odvoz bychom naopak museli svozové firmě platit.

Projekt Post Bellum

Vloženo: 13. leden v 9:00

Platnost do: 24. leden v 23:59

Naše žákyně se zúčastnily semináře pořádaného pod záštitou Post Bella, který se konal v úterý 7. ledna v ZŠ Žižkov. Tématem setkání bylo, jak správně prezentovat zpracovaný projekt. Seminář vedla  lektorka Lucie Römer - novinářka časopisu Respekt.

Lyžařský kurz - úterý

Vloženo: 15. leden v 7:26

Dnes jsme dopoledne lyžovali, odpoledne jsme někteří byli na procházce. Šli jsme do restaurace, kde jsme si dali pohár a čaje, šli jsme také do ateliéru, který byl moc hezký. Ti, co lyžovat umí, byli na vleku.
Ke svačině jsme měli jogurt a rohlík, k večeři smažený květák, brambory a tatarku.
Pokoj č. 2

Lyžařský kurz - pondělí

Vloženo: 14. leden v 6:31

2. den
Vstávali jsme jako vždy v 7.30. Dopoledne jsme lyžovali až do oběda. Na oběd jsme se všichni pořádně najedli, pak všichni odpočinuli o odpoledním klidu a pak zase hurá na lyže! Moc si to tu užíváme a všichni děláme pokroky.
Pokoj č. 1

Dějepisná olympiáda

Vloženo: 16:09

Platnost do: 28. leden v 23:59

Naši žáci se zúčastnili dějepisné olympiády v Čáslavi. Ve velké konkurenci obsadili místa v první třetině všech soutěžících - Tereza Anna 9. a Jaroslav 12. místo.

Co nás čeká v lednu

Vloženo: 20. prosinec 2019 v 13:38