Život dětem; Srdíčkové dny - dobrovolná sbírka

Vloženo: 5. ledna v 7:52

Od pondělí 10.  1. si můžete ve škole zakoupit dárkové předměty (30/35 Kč) ze sbírky Srdíčkové dny společnosti Život dětem. Více informací naleznete na https://www.zivotdetem.cz/c/o-nas/ .

Žádost o potvrzení OČR

Vloženo: 1. prosince 2021 v 14:33

Vážení rodiče,

žádost o potvrzení formuláře OČR z důvodu karantény třídy zasílejte na reinertova.jitka@email.cz. Ve zprávě emailu uveďte jméno dítěte a rodné číslo.

Změny v testování od 17. 1. 2022

Vloženo: 2. ledna v 8:19

Vážení rodiče,

od 17. ledna pokračuje Ag testování jednou týdně, a to v pondělí. Kdo nebude v pondělí přítomen, otestuje se ihned po návratu do školy. Testování se týká dětí a žáků, jak neočkovaných, tak očkovaných i těch, kteří prodělali nemoc. V případě, že dítě nepodstoupí toto testování, je třeba, aby během celého dne mělo nasazenou roušku. Pokud je starší 15 let, nosí respirátor.  Aktuální informace o preventivním Ag testování a trasování naleznete v přiloženém letáku.

Vv 7 - Malování pravou, levou rukou, nohou a ústy

Vloženo: 12. ledna v 12:04

Tellurium a Sluneční soustava

Vloženo: 13. ledna v 13:19

Osmáci vybalili a složili nové názorné modely pro výuku zeměpisu.

Př 7- Pozorování tělního pokryvu ptáků

Vloženo: včera v 13:45

První schůzka redaktorů v novém roce

Vloženo: 7. ledna v 16:17

Redaktoři se opět po odluce sešli, aby tvořili články do stávajících i nových rubrik školního časopisu Kecka. Někteří ani o vánočních prázdninách nezaháleli a přišli s novými nápady a náměty. Společně strávený čas v příjemné a pracovní atmosféře nám jako vždy velmi rychle utekl.

Pč 6 - Obrazce z přírodnin

Vloženo: 12. ledna v 18:52

Při praktických činnostech jsme vyrazili do místního lesíka a pustili se do tvorby obrazců z přírodních materiálů.

Netradiční čtení a psaní v 1. třídě

Vloženo: 4. ledna v 12:50

Malujeme s panem Ladou

Jana Schneiderwindová

Vloženo: 13. ledna v 15:31

Platnost do: 31. ledna v 23:59

Čtvrťáci se seznámili s tvorbou Josefa Lady. Podle ilustrací v knihách si potom také vyzkoušeli jako pan Lada malovat.

F 7 - Rovnováha na páce

Vloženo: 10. ledna v 20:19

Pomocí dvojzvratné páky, kterou jsme si v hodině sestavili, jsme hledali závislost mezi tíhou břemene a vzdálenosti od osy otáčení.

F 6 - Skupenství látek

Vloženo: 11. ledna v 18:57

Dnes jsme si všichni vyzkoušeli roli přednášejících na odborném semináři. Stali se z nás na chvíli profesoři a docenti fyziky, kteří svým posluchačům přiblížili problematiku 4 známých skupenství. Dokonce jsme se dozvěděli i nové informace o skupenství pátém - Bose Einsteinuv kondenzátu. Posluchači kladli všetečné dotazy, ale všechny se nám je podařilo odborně zodpovědět.

Co nás čeká v lednu

Vloženo: 3. ledna v 10:26