Dotace, projekty a tradiční akce školy

Česká republika - stoletá dáma

Vloženo: 27. října 2018 v 10:25

V letošním roce si připomínáme sté výročí vzniku naší krásné republiky. Sté narozeniny jsme oslavili celoškolním projektovým dnem. Ve spolupráci s Městysem Malešov jsme se také podíleli kulturním pásmem během oslavy při lampionovém průvodu a zasazením lípy. Ve spolupráci s Muzeem Malešov proběhlo v tělocvičně naší školy kulturní představení pražských herců "Charlotta Garrique Masaryková".

Digitální technologie pro školy - Národní plán obnovy

Vloženo: 1. září 2023 v 11:18

Eduzměna - podpořené minigranty

Vloženo: 20. září 2022 v 9:38

aktualizováno

Finanční vzdělávání

Vloženo: 23. listopadu 2018 v 16:09

Projekt Finančního vzdělávání ČSOB pro školy nabízí doplňkovou výuku finanční gramotnosti na základních a středních školách. Záměrem je zpestřit standardní vyučování finanční gramotnosti interaktivní a zábavnou přednáškou i exkurzí v bance.

Fond kultury a sportu, Lípa pro venkov, z. s.

Vloženo: 14. srpna 2018

Zobrazeno: 2039×

Junior Achievement

Vloženo: 30. května 2018 v 0:00

Minisčítání

Vloženo: 13. listopadu 2018 v 9:54

Zobrazeno: 2037×

Minisčítání je jednou z aktivit ČSÚ, jejichž cílem je zvyšování statistické gramotnosti. Zábavně naučná forma má pomoci dětem a mládeži zlepšit vnímání statistiky jako nástroje, který umí pojmout a popsat každodenní život.  Zábavně-vzdělávací projekt je určen žákům a studentům ve věku od 9 do 15 let.

Mladý zemědělec, soutěž pro žáky 7. a 8. tříd

Vloženo: 23. února v 10:30

Cílem soutěže je zvýšit povědomí žáků základních škol o zemědělství.

M.r.k.e.v

Vloženo: 30. května 2018

Národní plán obnovy - Doučování

Vloženo: 7. ledna 2022 v 11:46

Nenech to být

Vloženo: 28. března 2019 v 16:57

Zobrazeno: 1964×

anonymní online schránka důvěry

Partnerství tříd aneb učíme se společně

Vloženo: 2. září 2016

Planeta Země 3000

Vloženo: 30. května 2018

Post Bellum

Vloženo: 13. prosince 2019 v 18:40

V záznamu naleznete odkaz na článek o zapojení vlastivědného kroužku do projektu Příběhy našich sousedů.

Post Bellum_ Paměť národa

Vloženo: 22. listopadu 2019 v 20:29

Projekt, Karel Jonáš

Vloženo: 25. června 2018

Naši školu dnes navštívila paní Vagnerová z americké ambasády v Praze. Žáci naší školy spolu s paní učitelkou paní Kamenářovou byli pověřeni vypracováním projektu o panu Karlu Jonášovi, slavném malešovském rodákovi. Na projektu se podíleli žáci V.-IX. třídy. Žákyně VII. a VIII. třídy provedly prezentaci o životě pana Jonáše. Součástí projektu byla i výtvarná soutěž. Výběr úspěšných prací provedla komise ve složení ak. malířka paní D. Koutská, MgA. K. Kučerová (ilustrátorka a grafička) a žákyně naší školy M. Filipová (IX.tř.). Prezentace věnované Karlu Jonášovi a výtvarné práce žáků budete moci zhlédnout v místním muzeu po jeho otevření.
Projekt Krokus

Vloženo: 9. dubna 2018

Na školním pozemku rozkvétají krokusy z našeho projektu.
Projekt KROKUS

Jana Schneiderwindová

Vloženo: 2. listopadu 2017

Proč sázíme žluté krokusy? Žluté krokusy nám všem mají připomenout jeden a půl milionu židovských dětí a tisíce dětí nežidovských, které zemřely v holokaustu. Žlutá barva připomíná Davidovu hvězdu, kterou byli nuceni Židé nosit za nacistické nadvlády. Květiny pak připomínají všechny děti, které zahynuly. Rozkvetlé krokusy nám na jaře pomohou si uvědomit, že i po těch nejhrůznějších událostech začíná nový život, a my musíme doufat, že v budoucnu bude líp než dřív, že lidstvo se poučilo a zmoudřelo.
Projekt Příběhy našich sousedů

Vloženo: 13. února 2020 v 19:14

V záznamu naleznete odkaz na projekt Příběhy našich sousedů, který vznikl za podpory MAP Kutnohorsko.

Závěrečné prezentace projektu všech zúčastněných škol se uskuteční 2. března 2020 v Tylově divadle v Kutné Hoře za přítomnosti žáků, učitelů i pamětníků.

Přejeme našemu autorskému týmu hodně štěstí a děkujeme paní Martinkové, že jsme se mohli do projektu s jejím životním příběhem zapojit.

Projekty a tradiční akce školy

Vloženo: 26. září 2013