Školní časopis 2022/2023

• Lenka Kolmanová

Vloženo: 23. srpna 2022 v 19:19

Kontakty na redaktory školního časopisu

Vloženo: 29. září 2022 v 11:58

Své náměty, postřehy, vlastní tvorbu (články, reportáže, obrázky, fotografie) nám můžete zasílat na e-mailové adresy uvedené v záznamu. Rádi zveřejníme.

redakce

Setkání redaktorů

Vloženo: 11. října 2022 v 15:37

V letošním školním roce budou tvořit školní časopis i žáci Mediální tvorby. Dnes se sešli s redaktory Honzou (JAMA) a Valčou (VK), aby si vyměnili zkušenosti a navázali spolupráci. Hned také zazněly první nápady, rady a témata ohledně zpracování a publikování článků.

1. číslo Kecky 2022/2023

Vloženo: 26. ledna 2023 v 11:01

Oslava redaktorů

Vloženo: 31. ledna 2023 v 14:20

Redaktoři Kecky se sešli po vydání 1. čísla ke krátké oslavě a hned se zase pustili do práce na dalším čísle školního časopisu.

První číslo je aktualizované o zapomenutý článek Ekopobyt Chaloupky. Tímto se redaktorce Lulu omlouváme.

Fotografická soutěž

Vloženo: 29. března 2023 v 12:45

Školní časopis Kecka se přidává k Bláznivému týdnu žákovského parlamentu a vyhlašuje fotografickou soutěž. Pošli na email redakce.zs.malesov@seznam.cz svoji bláznivou fotografii (selfie, skupinové foto) ze Sedlecké poutě. Zveřejníme ve školním časopisu a 3 vylosované fotografie oceníme. Zapojit se mohou i naše paní učitelky a asistentky.

Ocenění řešitelů tajenky

Vloženo: 18. dubna 2023 v 9:41

Ocenění výherců fotografické soutěže

Vloženo: 28. dubna 2023 v 11:49

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili fotografické výzvy redaktorů Kecky. Na fotografie se můžete těšit v dalším čísle školního časopisu. Protože se redaktoři soutěže také zúčastnili, poprosili o vylosování tří výherců hospodářku školy. Dnes nepřítomná Julinka Konrádová si může vyzvednout výhru v ředitelně.

Mediální tvorba v televizním studiu

Vloženo: 9. května 2023 v 18:24

Redaktoři školního časopisu Kecka se sešli v televizním studiu SPŠ v Kutné Hoře k natočení zpravodajské relace ze života naší školy. Během předcházejících měsíců sbírali zajímavé informace prostřednictvím videonahrávek. S pomocí studentů SPŠ a jejich učitele Ing. Hlaváčka vznikaly televizní zprávy, které musí projít ještě finálním střihem a odbornou úpravou ve studiu. Celá akce byla uskutečněna za finanční podpory Nadačního fondu Eduzměny v rámci projektu Elektrotechnika a informační technologie zblízka.

Redaktoři v TV studiu

Vloženo: 11. května 2023 v 16:11

V záznamu si můžete prohlédnout fotografie poskytnuté naší kolegyní Lucií Römer.

redakce

Televizní zprávy Kecky

Vloženo: 28. června 2023 v 18:49

Přikládáme fotografie ze záznamu Televizních  zpráv Kecky. Z důvodu velikosti souboru nemůžeme zveřejnit na školním webu, ale podíváme se ve škole.

Kecka, čtení na prázdniny

Vloženo: 4. července 2023 v 8:51

Správné odpovědi tajenky a kvízu lze zaslat do 30. 9. 2023

na e-mail medialni.tvorba@seznam.cz. Ze správných odpovědí budou vylosování 3 výherci, kteří získají odměnu.