Nominace leden

• Lenka Kolmanová

Vloženo: 1. února v 10:42

Nominace a pochvaly za měsíc leden:

Nikola Macháčková za 1. místo ve školním kole olympiády v anglickém jazyce (I.kategorie)
Matěj Šourek za 2. místo ve školním kole olympiády v anglickém jazyce (I. kategorie)
Marie Hodáňová za 3. místo ve školním kole olympiády v anglickém jazyce (I. kategorie)

Monika Hebrová za 1. místo ve školním kole olympiády v anglickém jazyce (II. kategorie)
Kristýna Janatová za 2. místo ve školním kole olympiády v anglickém jazyce (II. kategorie)
Dominika Vondřejcová za 3. místo ve školním kole olympiády v anglickém jazyce (II. kategorie)

Valerie Křížková, Václav Černý za účast v okresním kole dějepisné olympiády

Úspěšní řešitelé školního kola zeměpisné olympiády 6.tř. - Lukáš Chudomel, Marek Svoboda, Šárka Vlčková, 7.tř. - Matyáš Filip, Karolína Vraná. Jolana Horynová, 8.tř. - Kryštof Knol, Václav Černý, Jan Martínek, 9.tř. - Dominika Vondřejcová, Martina Vondřejcová, Denis Bleha, Dan Novotný