Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!
Výlet do Zruče nad Sázavou 2. a 3.třída
Vloženo: 19:23
Zobrazeno: 14×
Ve čtvrtek vyrazili druháci a třeťáci na výlet do Zruče nad Sázavou. Cesta vláčkem ubíhala rychle a v dobré náladě. Po příjezdu jsme navštívili zámecké zahrady, kde jsme se dozvěděli zajímavosti z historie zámku i parku. Nechyběla ani zastávka v místní cukrárně, kde si každý vybral něco dobrého – osvěžující limonádu, zmrzlinu, zákusek nebo něco chutného k obědu. Vrcholem celého výletu byla návštěva dětského hřiště, které nabízí mnoho atrakcí. Největší úspěch sklidila oblíbená kuličkodráha, u které si děti užily spoustu zábavy. Domů jsme se vraceli plni krásných zážitků a s úsměvem na tváři.
(Kap)
