Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!
Šesťáci v elektrotechnických laboratořích
Vloženo: 15:21
Zobrazeno: 29×
Žáci 6. ročníku navštívili Střední průmyslovou školu v Kutné Hoře, kde pro ně učitelé odborných předmětů připravili zajímavý program v elektrotechnických laboratořích. Pod jejich vedením si vyzkoušeli práci s pájkou při sestavování jednoduchých elektrických obvodů. Naučili se jemné práci s bodovou pájkou, měřili elektrický odpor pomocí multimetru a ověřovali správnost zapojení jednotlivých součástek. Během celého dvouhodinového programu pracovali s velkým zaujetím, trpělivostí a soustředěním. Odměnou za jejich pečlivou práci byly funkční výrobky – barevná hudba nebo elektronická kostka, které si mohli odnést domů na památku. Velké poděkování patří učitelům Střední průmyslové školy v Kutné Hoře za skvěle připravený program, vstřícný přístup a možnost nahlédnout do světa techniky. Pochvalu si zaslouží také naši šesťáci, kteří po celou dobu pracovali zodpovědně, dodržovali pokyny a ukázali, že si dokážou poradit i s náročnějšími technickými úkoly.
(Čes)
