Žákovský parlament 2018/2019

• Superadministrátor

Vloženo: 28. srpen 2018 v 20:57

Vloženo: 23. červen v 11:02

Děkujeme všem zúčastněným dětem, jejich rodičům i učitelům, kteří podpořili nákupem dárků opuštěná zvířata.

Maskáčový den

Vloženo: 12. červen v 10:27

Maskáčový den ve středu 12. 6. 2019

Vloženo: 10. červen v 9:14

Žákovský parlament vyhlásil na středu 12. 6. poslední tematický den tohoto školního roku. Pokud máte možnost, můžete přijít do školy v maskáčovém obleční či vojenských barvách.

Charitativní sbírka pro opuštěné a nalezené pejsky

Vloženo: 5. červen v 13:14

Žákovský parlament vyhlašuje i tento školní rok charitativní sbírku pro Záchytnou stanici pro opuštěné a nalezené psy Kutná Hora a Ligu na ochranu zvířat. Psí a kočičí krmivo, pamlsky, pomůcky a potřeby můžete nosit do kabinetu paní učitelky Bílkové nejpozději do 20. 6. Děkujeme.

Škola hledá talent

Vloženo: 3. květen v 15:02

V soutěži žákovského parlamentu Škola hledá talent jsme objevili  talent, zájmy, nápady i pokusy účinkujících. A jaké například? Viděli jsme a slyšeli hraní na akordeon, ukázky pádů v judu, zpěv, taneční vystoupení, střelbu na bránu, recitaci i balet. Tréma sehrála také svoji roli, ale hlavní je, že jsme se bavili, a načerpali zkušenosti do dalšího ročníku. Celým odpolednem nás provázeli Martin Záleský a Dalibor Štěpina z 8. třídy. Všichni vystupující byli odměněni diplomy, ať už za 1., 2. a 3. místo, ale i za účast v soutěži a také dostali drobné ceny a sladkosti. Děkujeme parlamentářům a paní učitelce Bílkové za přípravu soutěže, účinkujícím za pěkná vystoupení a všem výhercům gratulujeme!

Cesta časem - 1. místo

Vloženo: 16. duben v 9:57

Členové ŽP ocenili ve čtvrté třídě vítězný kostým Cesty časem.

Cesta časem

Vloženo: 12. duben v 9:53

Během dnešního dne jsme se mohli díky akci žákovského parlamentu ve škole setkat s Magdalenou Dobromilou Rettigovou, Al Caponem, senátory starověkého Římu, pážetem, sultánem, pračlověkem, rytíři, šlechtičnami a dalšími z dob minulých.

Růžový den ve čtvrtek 14. 2.

Vloženo: 9. únor v 10:34

Na čtvrtek 14. 2. vyhlásili parlamentáři růžový den. Inspiroval je svátek sv. Valentýna. Můžete přijít v růžovém nebo s růžovými doplňky.

Škola hledá talent

Vloženo: 18. leden v 9:26

Další akci, kterou žákovský parlament plánuje, je soutěž Škola hledá talent.    V této soutěži máte možnost předvést svůj talent v jakékoliv disciplíně (např. zpěvu, tanci, sportu apod.) Soutěžit mohou všichni žáci od 1. do 9. třídy jako jednotlivci, v dvojici nebo ve skupině. Svůj zájem nahlaste paní uč. Bílkové nejdéle do konce února. Soutěž proběhne  v pátek 3. května od 13 hodin v tělocvičně školy. Na ty nejlepší bude čekat ocenění.

Čepicový den ve středu 28. 11.

Vloženo: 22. listopad 2018 v 9:42

Žákovský parlament vyhlásil na středu 28. 11. Čepicový den. Pozvánku naleznete v záznamu.

Pozvánka na Halloweenský večírek

Vloženo: 2. listopad 2018 v 11:26

v pátek 9. 11. 2018 v tělocvičně školy

Nejšedivější třída

Vloženo: 31. říjen 2018 v 9:55

Členové ŽP Dalibor Štěpina a Martin Záleský ocenili nejšedivější třídu. Vítězem soutěže žákovského parlamentu se stali páťáci. Místopředseda Dalibor Štepina předal páté třídě sladkou odměnu a zároveň vyjádřil za celý parlament radost nad tím, že se třídy účastní akcí pořádaných ŽP.

Šedý den

Vloženo: 19. říjen 2018 v 10:16

Ve čtvrtek 25. 10. se koná další akce žákovského parlamentu. Tentokrát zvolili parlamentáři "Šedý den". Na nejšedivější třídu čeká odměna.

Den naruby ve středu 26. 9.

Vloženo: 20. září 2018 v 9:28

Parlamentáři přichází s první akcí v tomto školním roce. Na středu 26. září vyhlašují Den naruby. Holky se mohou přestrojit za kluky a naopak.