Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Nominace učení na dálku - duben

Vloženo: 2. května 2020 v 9:07

Zobrazeno: 938×

Nominace učení na dálku – duben

 

Milí žáci,

výuka probíhá již sedmým týdnem pro nás pro všechny nestandardním způsobem. Zohledňujeme, že se učíte a pracujete v rozdílných podmínkách a s různými možnostmi pro vzdělávání. V nominacích na měsíc duben oceňujeme ty z vás, kteří projevujete snahu a odpovědný přístup k učení na dálku.

 

Vážení rodiče,

i Vám bychom chtěli tímto velmi poděkovat za dosavadní spolupráci, podporu a pomoc Vašim dětem při učení na dálku.

 

1. tř.

Janovský Vojtěch, Knolová Adéla, Křížek Tomáš, Martínková Eliška, Měšťánek Matěj, Muchová Natálie, Myslivečková Michala, Navrátilová Sofie, Peterková Adéla, Peterková Sofie, Piskačová Madeline, Špejra Jakub, Záleská Anna, (Fantová Barbora, Piskačová Linda)

 

2. tř.

Ondřej Rebec, Štěpán Žatečka, Václav Fanta, Lukáš Chudomel, Matyáš Votlučka, Sofie Pölderlová, Jan Pavel Skála,  Jakub Šibrava, Šárka Vlčková, Kateřina Šilhánová, Nikola Hájková, Adéla Kratochvílová, Mariana Martínková, David a Marek Svobodovi, Leoš Šindelář, Adéla Šafránková, Natálie Melicherová

 

3. tř.

Blehová Veronika, Grus Michal, Grusová Monika, Hodáňová Marie, Jahoda
František, Josková Lucie, Filip Matyáš, Myslivečková Tereza, Navrátil
Jáchym, Owens Alice, Owens Joshua, Sechovcová Natálie, Strnadová Iveta,
Stýblo Antonín, Škopková Adéla, Šmejkal Filip, Veselá Lucie, Vlčková Anna

 

4. tř.

Bečán Milan, Bouda Jan, Burýšek Martin, Hájková Andrea, Hebrová Monika, Janatová Kristýna, Knol Kryštof, Křížková Valerie, Martínek Jan, Mráz Zbyběk, Peterková Anna, Podhora Josef, Černý Václav, Černý Daniel, Červený Filip

Knol Kryštof za umístění v matematické soutěži Pangea

 

5. tř.

Denis Bleha, Antonín Doležal, Pavel Krtil, Daniel Novotný, Ellen Pölderlová, Kristýna Svobodová, Dominika Vondřejcová, Martina Vondřejcová, Barbora Trávnická

 

Z, Vo 6 Milan Balko, Klára Blehová, Petr Franěk, David Hráček, Jakub a Jan Jelínkovi, Matěj a Tomáš Pelikán, Kateřina Mrázová, Petr Sedláček, Amálie Šmejkalová, Tereza Vajglová

 

Z, ZRj, Vo 7 Eliška Bednářová, Václav Bouda, Natálie Černá, Piotr Piotrowski, Adéla Veselá

 

Z, Vo 8 David Červený, Vojtěch Červencl, Barbora Doležalová, Vojtěch Hýbl, Anna Martínková, Markéta Matoušková, Ondřej Vališ

 

Z, ZRj, Vo 9 Tereza Anna Sedláčková, Eliška Prosová, Denisa Hervertová

 

Př 6-9/CH8 Hálová Tereza, Hráček David, Jelínek Jakub a Jan, Mrázová Kateřina, Šmejkalová Amálie, Vajglová Tereza, Vinterová Kateřina 

Bednářová Eliška, Bouda Václav, Musilová Michaela, Piotrowski Piotr

Blehová Patricie, Červencl Vojtěch, Červený David, Doležalová Barbora, Martínková Anna, Matoušková Markéta, Vališ Ondřej 

Trávnická Štěpánka, Kunášková Barbora

 

Aj6 Milan Balko, Julie Bečánová, Klára Blehová, Petr Franěk, Tereza Hálová, David Hráček, Zuzana Hýblová, Jakub Jelínek, Jan Jelínek, Martin Kalina, Kateřina Mrázová, Matěj Pelikán, Tomáš Pelikán, Petr Sedláček, Amálie Šmejkalová,Tereza Vajglová, Kateřina Vinterová

 

Aj7 Eliška Bednářová, Václav Bouda, Natálie Černá, Aneta Hebrová, Babora Janatová, Piotr Piotrowski, Adéla Veselá, Adéla Zochová

 

Aj8 Patricie Blehová, David Červený, Barbora Doležalová, David Franc, Barbora Hodáňová, Vojtěch Hýbl, Anna Martínková, Markéta Matoušková, Hana Policová, Josef Soldán, Ondřej Vališ

 

Aj9 Denisa Hervertová, Tomáš Krtil, Eliška Prosová, Tereza Anna Sedláčková, Jaroslav Soldán, Tereza Strejčovská, Zuzana Strnadová, Michal Škopek, Dalibor Štěpina, Štěpánka Trávnická

 

M6 Balko M., Blehová K., Franěk P., Hálová T., Hráček D., Jelínek Jak., Jelínek J., Kalina M., Mrázová K., Pelikán T., Sedláček P., Šmejkalová A., Vajglová T., Vinterová K.

M7 Bednářová E., Bouda V., Černá N., Janatová B., Malina M., Piotrowski P.

 

Čj/D Jan a Jakub Jelínkovi/6.tř./, Eliška Bednářová /7.tř./, Patricie Blehová, David Červený a Markéta Matoušková /8.tř./

 

Čj9 Štěpánka Trávnická

 

D9 Tereza Anna Sedláčková, Eliška Prosová, Štěpánka Trávnická

 

F7 Piotrowski Piotr

 

Inf6 Balko Milan, Blehová Klára, Franěk Petr, Hálová Tereza, Hráček David, Jelínek Jan, Jelínek Jakub, Kalina Martin, Mrázová Kateřina, Pelikán Tomáš, Pelikán Matěj, Sedláček Petr, Šmejkalová Amálie, Vajglová Tereza, Vinterová Kateřina

 

ZNj8 Blehová Patricie, Červencl Vojtěch, Červený David, Doležalová Barbora, Filipová Andrea, Hodáňová Barbora, Hýbl Vojtěch, Martínková Anna, Matoušková Markéta, Policová Hana, Soldán Josef, Vališ Ondřej

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání