3. místo v McDonald´s cupu

Vloženo: 10. květen v 14:48

McDonald’s Cup je největší fotbalový turnaj pro chlapce a dívky z prvního stupně základních škol České republiky. V letošním školním roce se hraje už 22. ročník. Pořadateli tohoto již tradičního školního turnaje jsou Asociace školních sportovních klubů ČR ve spolupráci s Fotbalovou asociací České republiky a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR.

Náš první tým (4. - 5. tř.) odehrál své zápasy na čáslavském hřišti v úterý 7. 5., druhý (1. - 3. tř.) v pátek 10. 5. Mladším žákům se dařilo o něco lépe, umístili se na 3. místě a nemalou zásluhu na tom mají i jejich starší spolužáci Michal Škopek a Lukáš Zelinka, kteří mladé fotbalisty koučovali.

Všem žákům děkujeme za reprezentaci školy a blahopřejeme k 3. místu!

Galerie