Nabídka sportovního kroužku pro děti ze školní družiny

• Lenka Kolmanová

Vloženo: 14. září 2018 v 11:41

Vážení rodiče,

nabízíme pro děti ze školní družiny v rámci projektu Sportuj ve škole nabídku sportovního kroužku v rámci školní družiny. Projekt MŠMT realizuje Asociace školních sportovních klubů (zatím do konce kalendářního roku 2018).

Kroužek povede paní vychovatelka Eva Novotná, která absolvovala k tomuto projektu speciální vzdělávací kurz. Podmínkou projektu je, že 1 žák může týdně navštěvovat 1 hodinu. Je tedy nutno zvolit z následujících možností pouze jednu:

úterý 13:05 - 13:50  (tělocvična/hřiště)

čtvrtek 13:05 - 13:50 (tělocvična/hřiště)

Případný zájem nahlaste paní vychovatelce ŠD. Předpokládaná maximální kapacita jedné skupiny je 20 dětí. Je potřeba vyplnit přihlášku (návratka) a souhlas (GDPR). Potřebné dokumenty naleznete v příloze nebo budou k vyzvednutí v papírové podobě ve školní družině. Kroužek je pro děti realizován zdarma

Kroužek zahájí činnost ve čtvrtek 4. října. Tento program je založen na sportovních hrách, které v sobě snoubí hravost, kolektivnost, komunikaci, spolupráci, respekt a disciplínu, zkrátka, aby se děti hýbaly a měly z pohybu radost.

Přílohy