Pozvánka na Edufest ZŠ a MŠ Malešov 28. 6.

• Lenka Kolmanová

Vloženo: 30. května v 9:08

Eduzměna-Kutná-Hora-LOGO.png          ZŠ a MŠ Malešov_logo bez pozadí.png          Ulice dětem.webp

Děti a zaměstnanci naší základní a mateřské školy srdečně zvou rodiče a veřejnost na společné setkání Edufest ZŠ a MŠ Malešov, které se bude konat v úterý 28. června. Hlavní program se koná od 16 do 18,00 před školou a v areálu pivovaru Malešov.

Malý festival hravého učení a zážitků nabídne příjemně strávené odpoledne, kde si budou moci děti vyzkoušet různé aktivity - například parkourové skákání, kreslení ve stylu graffiti, streetdance, zpívání, hravé fyzikální pokusy a další. Součástí bude i venkovní výstava kreseb dětí.

Rodiče budou mít možnost aktivně se zapojit na stanovištích nebo si popovídat se zástupci Eduzměny na téma vzdělávání, vlastních vzpomínek na školu a také si užít příjemný čas se svými dětmi. Pro zájemce bude následovat volný program - opékání buřtů a posezení v areálu pivovaru až do 20 hodin.

“Využili jsme nabídky Eduzměny a v rámci výuky tělesné, výtvarné a hudební výchovy jsme přizvali k našim vyučujícím “kluky a holky” z uskupení Street 4 Kids. Ti navštěvují školy po celé ČR a zpestřují výuku prvky hudby, pohybu a umění takzvaně “z ulice”. Tyto aktivity jsou dětmi a žáky vnímány jako moderní a atraktivní. Dochází k obohacení výuky, je propojeno školní a neformální vzdělávání, při kterém se rozvíjí pohybové, sportovní a umělecké kompetence dětí a žáků,” říká o části programu ředitelka školy Lenka Kolmanová.