Zajištění výuky dětí do 10 let rodičů pracovníků kritických infrastruktur (pracovníci ve zdravotnictví, hasiči, policisté)

• Lenka Kolmanová

Vloženo: 14. října v 7:14

ORP Kutná Hora na výzvu KÚSK navrhuje zajištění výuky dětí do 10 let, jejichž rodiči jsou pracovníci kritických infrastruktur (pracovníci ve zdravotnictví, hasiči, policisté),  v následujících základních školách:

• Základní škola T. G. Masaryka Kutná Hora, Jiráskovy sady 387, 284 01 Kutná Hora

Pondělí – pátek: 6.30 – 16.30 hodin

• Základní škola Zruč Nad Sázavou, Na Pohoří 575, 285 22 Zruč n. S.

Pondělí – pátek: 7.30 – 15.00 hodin

• Základní škola Uhlířské Janovice, Třebízského 268, 285 04 Uhlířské Janovice

Pondělí – pátek: 7.00 – 16.00 hodin

V sobotu a neděli není možné péči zajistit.

ZŠ zajistí výuku dětí dle personálních možností, péči ve školní družině, obědy ve školní jídelně.

ZŠ žádají, aby dítě přineslo první den písemnou informaci s osobními údaji a kontakty na rodiče.

Postup pro žadatele o umístění dítěte do ZŠ:

Rodiče (pracovníci ve zdravotnictví, hasiči, policisté) o umístění dítěte do některé výše uvedené ZŠ na období od 14. 10. 2020 mohou požádat prostřednictvím svého zaměstnavatele.

Zaměstnavatel odešle základní škole jmenný seznam těchto zaměstnanců s uvedením pracovní pozice a jména jejich dítěte s uvedením ročníku ZŠ, který navštěvuje.