Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Komunikace v aplikaci Bakaláři

  • Lenka Kolmanová

Vloženo: 8. září v 18:48

Zobrazeno: 224×

Vážení rodiče,

od tohoto školního roku bude probíhat písemná komunikace výhradně přes elektronický komunikační systém školy. Někteří znáte již toto prostředí od starších dětí na středních školách, nebo se v něm pohybujete intuitivně, ostatním by se do začátku mohl hodit níže přiložený návod. 

Komunikační systém Komens ve webové aplikaci Bakaláři slouží k zasílání zpráv mezi učiteli, rodiči a žáky. Na rozdíl od e-mailové komunikace zaručuje Komens bezpečné doručení zpráv, snadnou kontrolu přečtení zpráv, pohodlné sdílení některých typů zpráv, atd. E-mailová komunikace je zatížena nevyžádanou poštou, viry, apod., což se zpráv v komunikačním systému netýká.

 

Komens - Poslat zprávu

Před odesláním zprávy nejprve nastavte (rozklikněte) typ zprávy:

  • Obecná zpráva
  • Omluvení absence (zpráva je automaticky adresována  tř. učitelce)

Následně nastavte komu je zpráva určena:

  • ředitelství
  • učitel
  • učitelé - volný výběr

Ke zprávě můžete přiložit i soubory pomocí tlačítka Přílohy .

Při jakýchkoliv nejasnostech se neváhejte obrátit na třídní učitelky nebo vedení školy. 

 

 

 

 

Evropské strukturální a investiční fondy, Operační program Výzkum, vývoj a vzdělávání