U

Vstupní strana | Česky
16.07.2018 - 20:08 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

Aktuality ZŠ
Fotogalerie ZŠ
Dokumenty ZŠ
Rozvrhy tříd
Změny rozvrhu
Zapojení do projektů
EVVO
Organizace šk. roku
Školní knihovna
Kroužky při ZŠ
Žákovský parlament
Úspěchy, nominace
Dokumenty MŠ
Fotogalerie MŠ
ŠJ, jídelníčky
Volná pracovní místa

Základní škola > Projekty a tradiční akce školy

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Projekty a tradiční akce školy

Vloženo: 26.09.13 08:33 - Mgr. Lenka Kolmanová, Zobrazeno: 13290x

Výzva č. 02_16_022

Vloženo: 27.08.17 09:18 - Mgr. Lenka Kolmanová, Zobrazeno: 1907x
Výzva č. 02_16_022 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I (Layouts for Pupils of Malešov I)

Projekt KROKUS

Vloženo: 02.11.17 16:14 - Jana Schneiderwindová, Zobrazeno: 3737x
Proč sázíme žluté krokusy? Žluté krokusy nám všem mají připomenout jeden a půl milionu židovských dětí a tisíce dětí nežidovských, které zemřely v holokaustu. Žlutá barva připomíná Davidovu hvězdu, kterou byli nuceni Židé nosit za nacistické nadvlády. Květiny pak připomínají všechny děti, které zahynuly. Rozkvetlé krokusy nám na jaře pomohou si uvědomit, že i po těch nejhrůznějších událostech začíná nový život, a my musíme doufat, že v budoucnu bude líp než dřív, že lidstvo se poučilo a zmoudřelo.

Projekt Krokus

Na školním pozemku rozkvétají krokusy z našeho projektu.

Projekt, Karel Jonáš

Naši školu dnes navštívila paní Vagnerová z americké ambasády v Praze. Žáci naší školy spolu s paní učitelkou paní Kamenářovou byli pověřeni vypracováním projektu o panu Karlu Jonášovi, slavném malešovském rodákovi. Na projektu se podíleli žáci V.-IX. třídy. Žákyně VII. a VIII. třídy provedly prezentaci o životě pana Jonáše. Součástí projektu byla i výtvarná soutěž. Výběr úspěšných prací provedla komise ve složení ak. malířka paní D. Koutská, MgA. K. Kučerová (ilustrátorka a grafička) a žákyně naší školy M. Filipová (IX.tř.). Prezentace věnované Karlu Jonášovi a výtvarné práce žáků budete moci zhlédnout v místním muzeu po jeho otevření.

1  [2]

Další