U

Vstupní strana | Česky
22.10.2017 - 01:12 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

Aktuality ZŠ
Fotogalerie ZŠ
Dokumenty ZŠ
Rozvrhy tříd
Změny rozvrhu
Zapojení do projektů
EVVO
Organizace šk. roku
Školní knihovna
Kroužky při ZŠ
Žákovský parlament
Úspěchy, nominace
Dokumenty MŠ
Fotogalerie MŠ
ŠJ, jídelníčky
Volná pracovní místa

Základní škola > Aktuality

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Informace vedoucí ŠJ

Upozornění pro plátce stravného: První den nemoci žáka/dítěte je možné si oběd odnést domů, na další dny je nutné podle platné legislativy oběd po dobu nemoci či jiné nepřítomnosti žáka/dítěte odhlásit u vedoucí ŠJ Markéty Chlumské (tel. č.: 327 595 110, 327 595 202). Neodhlášený oběd se v tomto případě platí jako u cizích strávníků v plné výši.

Pomáháme

Rubrika: Aktuality
Vloženo: 11.10.17 10:09 - Mgr. Lenka Kolmanová, Zobrazeno: 139x
Od pátku 13. 10. si mohou děti koupit během velké přestávky na pultu (před ředitelnou) odznáček s mořským zvířátkem v hodnotě 35,- Kč. Koupí tohoto výrobku přispějete na léčbu dětských pacientů.

Zobraz / Skyj

Sběr kaštanů a žaludů pro zvířátka z obory Žehušice

Rubrika: Aktuality
Vloženo: 25.09.17 11:56 - Mgr. Lenka Kolmanová, Zobrazeno: 665x
I letos sbíráme kaštany a žaludy pro zvěř z obory Žehušice. Při jejich sběru buďte opatrní, nevházejte do korun stromů předměty, nelámejte větve, nelezte na stromy a také dodržujte pravidla silničního provozu. Kaštany a žaludy je nutno skladovat zatím doma v suchu, v prodyšných materiálech. Termín svozu bude včas vyhlášen. Cena výkupu jsou 3 ,- Kč za 1 kg. Odběratel prosí, ať sběr kaštanů neuspěcháte, aby byly plody vyzrálé.

Předchozí

[12